21 Mart 2013 Perşembe

Newroz

Günaydın prensesim. Bugün newroz. Bu ne diceksin okuyunca ben sana beni ilgilendirdiği kadar anlatayım. Bugün baharın ilk günü. Bahar geldi yani sen geliyosun hayatıma. Çok mutluyum kızım. Odanı hazırladık elbiselerini aldık süsledik. Hersey hazır gelebilirsin.

Bir haftadır babannen ve celal deden burdaydı. Perdeni taktık beraber. Cok güzel dostum perden. Hayvanlar kuşlar filler. Umarım yüzen fili seversin bitanem. Neyse durumlar böyle burada. Orada nasıl durumlar. Akşamları dokunuyorum sana taklalar atıyosun. Annen cok yemek yıyo demı kızım. Migdeyı şişiriyo seni sıkıştırıyo demi. idare et bitanem. Geçecek. Bu arada sen 3 aylık olunca ben biraz çalışmaya gidecem şimdiden söyleyim sanada surat asma o zaman gelince. 20 gün yokum yanında ama kaçıp kaçıp aynına gelirim.

Az kasın unutuyodum. Dün annen sampuan krem ve yağınıda aldı. Bugünde sepek alıcaz. Sepet ne için mi? Kızım evde bitane eşşek kafalı kedimiz varya. Ondan saklamak için bu aldıklarımızı sepete koyacaz. Herseyi yere atıyo manyak....

Evet kızım bahar geldi. Çıcekler actı kuslar ucuyo sende gelde bızde havalara ucalım.... Senı sevıyorummm.... baban.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder